logo-light

Siteler, Marmaris

Grand Ideal Premium

1988'den beri ideal tatiliniz için

GRAND IDEAL PREMIUM 5 yıldızlı otelimiz, doğanın tüm renklerini barındıran yeşil ile mavinin buluştuğu eşsiz güzelliklere sahip Marmaris’te sizi bekliyor. 2015 senesinde yepyeni bir yüz ile modern, konforlu farklı bir atmosferde siz değerli misafirlerimize her şey dâhil konseptiyle bambaşka bir tatil vaat ediyor.

Otelimiz Muğla merkeze 50 km uzaklıkta, Türkiye’ nin tarihi ve doğal güzelliklerini bir arada sunan Marmaris’te kafe, bar, restoran ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde  yer almaktadır.

5 yıldızlı tesisimiz GRAND IDEAL PREMIUM, çiftler ve aileler için mükemmel bir seçim olacaktır. Marmaris’in eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmeniz için sizleri otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.  

PD Hotels

Grand Ideal Premium

Gece, canlı ve rengarenk animasyonlar olan  Grand Ideal Premium’ da, seçenek çok… Haftanın 6 günü sürpriz harika şovlar sizi bekliyor. Geleneksel dokumuzu en güzel tarzda sunan Türk Gecesi ya da kabare tarzı gösteriler, burada mutlaka size özel bir şeyler var.  Ayrıca, ileri teknolojili ses ve ışık sistemleri ile donatılmış Blackout Disco Bar’ da DJ’ imizin eşsiz müzik yelpazesi eşliğinde dansın doruğuna çıkacaksınız. Minik misafirlerimiz içinse her gece minidiskoda unutulmayacak rengarenk gecelerde sizler de dans ederek onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Tatilde en güzel anlar, en güzel anılar olacak.