logo-light

Grand Ideal Premium

Spa & Sağlıklı Yaşam

Grand Ideal Premium

Kapalı Havuz

Rahatlamak için en ideali

Rahatlamak ve form tutmak için Grand Ideal Premium kapalı havuzundan yararlanabilirsiniz. Yüzme havuzlarımızın dezenfeksiyon seviyesi sürekli kontrol edilerek sağlığınızı korumakta ve  klorlu kimyasalların zararlı etkisinin en alt seviyede tutulmasını sağlamaktadır.

Kapalı yüzme havuzu, Spa Merkezinde saat 09:00 – 18:00 arası siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

16 yaş altı tüm misafirlerimizin ebeveyn gözetiminde olması zorunludur.

Grand Ideal Premium

Hamam & Sauna

Su ve kültürün birleştiği nokta

Sporunuzu yaptıktan sonra sıcacık bir ortamda Türk kültürünü yansıtan Grand Ideal Premium’ un hamamında rahatlayamaya ne dersiniz? Profesyonel terapistler eşliğinde geleneksel Türk hamamında kese ve köpük masajı yaptırarak otantik bir ortamda siz değerli misafirlerimize hamam kültürünü en güzel şekilde yaşatıyoruz. Ayrıca, gününüze, kısa rahatlama seansları ile saunada başlayıp yine saunada bitirebilirsiniz. 

Hem cildimize, hem de sağlığınıza bitmeyen faydaları ile ​popüler olmuş bu temizlenme ve rahatlama metodunu mutlaka yaşayın. 

Tüm misafirlerimizin saunada mayo veya bikini giymesi zorunludur. 12 yaş altı misafirler saunayı kullanamaz.

Türk hamamında kese ve köpük seanslarının profesyonel bir kişi tarafından yapılması ücrete tabidir.

Grand Ideal Premium

Spor Merkezi

Tüm sporcular için

Tüm isteklerinize cevap verebilecek kapasiteye sahip olan ve kondisyonunuz için uygun aletlerle çevrelenmiş  Grand Ideal Premium Spor Merkezimizi kullanarak tatilde de formda kalın.
İster amatör olun, ister profesyonel kendi programınıza uygun spor ekipmanlarını burada bulacak ve tatil boyunca otelimizde sporla her zaman fit kalacaksınız.

09.00-21.00 hizmetinizdedir.

12 yaş altı misafirlerimiz spor salonuna kabul edilmemektedir.

16 yaş altı misafirlerimiz ebeveyn kontrolünde spor salonundan yaralanabilirler.

Grand Ideal Premium

Spa

Tatilinize, size özel kaliteli hizmet veren Spa merkezinde başlamaya ne dersiniz ! Profesyonel therapist ve masörler eşliğinde haftanın her günü 40’tan fazla sağlık ve güzellik seansları ile stresten uzak bir tatil sizleri bekliyor.

Masaj Odası

Rahatlatıcı bir atmosferde profesyonel masörlerle birlikte birbirinden farklı masajlarla (Thai-Aroma Terapi-Anti Stress-Medikal ve Spor) kendinizi daha dingin ve huzurlu hissedeceksiniz. Spa merkezi, 09:00 – 21:00 saatlerinde hizmetinizde olup rezervasyon için resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

12 yaş altı misafirlerimiz Spa merkezinden yetişkinler eşliğinde yararlanabilirler. 

Güzellik Merkezi

Güzellik odalarımızda tecrübeli ve sertifikalı terapistler eşliğinde, zengin kozmetik ürünleri yelpazesinden faydalanarak yeniden güzelliğinizin farkına varın. Ayrıca, tüm güzellik kürlerinden tek, çift veya aile olarak faydalanabilirsiniz. Tüm kürler için Spa merkezi resepsiyonundan yardım ve tavsiye alabilir, fiyat ve paketler hakkında bilgi edinebilirsiniz.