logo-light

Hotel Ideal Pearl

Spa & Sağlıklı Yaşam

Hotel Ideal Pearl

Spa

Herşey sizin için...

Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmek ve yorgunluğu üzerinizden atıp tekrar enerji dolmak için SPA merkezimiz tam size göre…  Profesyonel  therapistler eşliğinde haftanın hergünü 40’tan fazla sağlık ve güzellik seansları ile stresten uzak bir tatil sizleri bekliyor.

Masaj Odası

Rahatlatıcı bir atmosferde profesyonel masörlerle birlikte birbirinden farklı masajlarla (Thai-Aroma Terapi-Anti Stress-Medikal ve Spor) kendinizi daha dingin ve huzurlu hissedeceksiniz.

Ideal Pearl SPA 09:00 – 20:00 saatlerinde hizmetinizde olup rezervasyon için resepsiyonu ile iletişime geçebilirsiniz. 

Hotel Ideal Pearl

Spor Merkezi

Tatilde formda kalın

Spa merkezi içerisinde yer alan fitness merkezimizde gerekli her şey sizin için düşünüldü. Modern aletlerle donatılmış salonumuz,siz değerli misafirlerimizin tatilde de formda kalmanızı sağlayarak fit bir vücuda kavuşmanız için destek oluyor. Forma girmek yada formunuzu korumak için, 09.00-20.00 saatlerinde hizmet veren Ideal Pearl Fitness Merkezi sizleri bekliyor…

Hotel Ideal Pearl

Hamam & Sauna

Hamam

Profesyonel terapistler eşliğinde geleneksel Türk hamamında kese ve köpük masajı yaptırarak rahatlayabilirsiniz. Türk hamamında kese ve köpük seanslarının profesyonel bir kişi tarafından yapılması ücrete tabidir.

Sauna

Gününüze, kısa rahatlama seansları ile saunada başlayıp yine saunada bitirebilirsiniz. Saunayı ücretsiz olarak 11:00 – 16:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Hem cildimize, hem de sağlığınıza bitmeyen faydaları ile ​popüler olmuş bu temizlenme ve rahatlama metodlarını mutlaka deneyin.